село Гійче

Віталій Домашовець
1979 року, 5 лютого — Віталій Домашовець народився в с. Гійче Жовківського району Львівської області в родині шахтаря та провідниці
1997–2005 — депутат Яворівської райради — наймолодший в Україні
2001 — закінчив юрфак Львівського університету ім. І. Франка; одружився з державним виконавцем Марією Дудик
2002 — народилася донька Христина
2003 — викладач Правничого коледжу та юридичного факультету Львівського університету
2006, 16 квітня — обраний міським головою Яворова
2007 — померла новонароджена донька
***************************************************************************
28-річний Віталій Домашовець — наймолодший мер Львівщини. Під час виборів 2006-го переміг на всіх шести дільницях Яворова. Після присяги на Біблії та Конституції священики вимазали голову мера болотом. А голова міського тервиборчкому побила освяченою вербою та посипала попелом.

— Так колись козаки обирали гетьмана — щоб не забув, що вийшов із простого люду, — каже Домашовець.

Службовою ”Ладою” нової моделі Домашовець везе за місто до ресторану ”Приозерний заїзд”. Сідаємо за столиком у павільйоні, збудованому над озером. Віталій замовляє юшку й фірмову страву закладу — запечену рибу.

— Ця рибка вранці ще в озері плавала, — усміхається він. — Ми з дружиною сюди на вихідних приїжджаємо. Замовляємо подвійну порцію печеної риби та кілька годин сидимо біля води.

Дружина Віталія Марія на рік молодша від нього. Домашовці — юристи, навчалися у Львівському університеті ім. Франка. Мають 5-річну доньку Христину.

— Марію я знав ще зі школи, — розповідає Віталій. — Ми шість років зустрічалися. Після весілля батьки купили нам хату в Яворові. Будинок невеликий — на дві кімнати. Та біля нього є багато землі — поруч можна ще три хати ставити. Будівництва поки не починаємо — бракує грошей.

Два місяці тому під час пологів у Марії померла новонороджена дівчинка.

— Перед пологами лікар сказав, що 17 серпня в нас народиться здорова дитина вагою 5 кілограмів і ростом 58 сантиметрів. Ми приїхали до Новояворівського пологового будинку 19-го, попросили лікарів зробити кесарів розтин. Але нам відмовили. Сказали, що треба чекати. За кілька днів Марія народила сама. Дитина померла.

25 років тому таке саме пережили батьки Віталія — Степан та Віра.
— Коли мама народжувала, лікар вийшов до батька та запитав, кого залишити живим — дружину чи дитину. Тато сказав, щоб рятували маму. Він працював шахтарем. Після трагедії висвятився на священика. Нині має парафію в сусідньому селі Вербляни.

Віталій — єдиний син Домашовців. Його мати хотіла, щоб він теж став священиком. Знайомі порадили скерувати сина на навчання у Ватикан.

— А я затявся, що буду футболістом і вступлю до інституту фізкультури, — сміється Віталій. — Потім вирішив стати адвокатом. У футбол досі граю — виступаю за місцеву команду ”Яворів”.

Першу сесію Домашовець провів на міському смітнику.

— Вивів туди депутатів, аби менше говорили в сесійній залі. Нині маємо впорядковане сміттєзвалище. Другу сесію організував на березі засміченої річки Шкло.

Каже, якщо інвестори хочуть орендувати в Яворові землю, ”хабар” можуть офіційно перерахувати на потреби міста. Коштом бізнесменів мер планує встановити перший світлофор у місті, відремонтувати каналізацію.

— За рік кілька разів пробивали колеса в машині, — чоловік затягується цигаркою ”Вінстон”. — Перед пологами якийсь чоловік дзвонив моїй дружині — погрожував, що буде виховувати дітей сама. Я не знаю, хто це робить. Але домігся права користуватися зброєю, — загинає низ піджака та показує коричневу кобуру.Питаю, чи балотуватиметься вдруге.

— Навряд, — киває він головою. — Нині тяжко щось змінити. Займуся адвокатурою. Марія не хотіла, щоб я був мером. Коли висував свою кандидатуру, не підписалася на мою підтримку.Создан 26 июл 2011  Комментарии       
Всего 2, последний 3 года назад
wer 15 авг 2014 ответить
Підерюга та кидало він,Віталя!
--- 31 мар 2015 ответить
В мене та курва вічно п'яна вимантила 400 гривень і тепер тікає педераст.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником